C0805C333M1REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C333M1REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 33NF 100V X7R 20%
Foi de date: C0805C333M1REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C333M1REC
Număr parc C0805C333M1REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 33NF 100V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 367626 pcs Fișa cu date C0805C333M1REC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.033µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.033µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C333KMREC7800
C0805C333KMREC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 33NF 63V X7R 10%
In stoc: 1855465 pcs
Descarca: C0805C333KMREC7800.pdf
RFQ
C0805C333M1REC7210
C0805C333M1REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 33NF 100V X7R 20%
In stoc: 2261451 pcs
Descarca: C0805C333M1REC7210.pdf
RFQ
C0805C333KMRECAUTO
C0805C333KMRECAUTO
Descarca: C0805C333KMRECAUTO.pdf
C0805C333KMRECAUTO7210
C0805C333KMRECAUTO7210
Descarca: C0805C333KMRECAUTO7210.pdf
C0805C333M1REC7800
C0805C333M1REC7800
Descarca: C0805C333M1REC7800.pdf
C0805C333M2REC
C0805C333M2REC
Descriere: CAP CER 0805 33NF 200V X7R 20%
Descarca: C0805C333M2REC.pdf
C0805C333M1RECAUTO
C0805C333M1RECAUTO
Descarca: C0805C333M1RECAUTO.pdf
C0805C333M1RECAUTO7210
C0805C333M1RECAUTO7210