C0805C333J3HACTU
KEMETKEMET
C0805C333J3HACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C333J3HACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 25V X8R 0805
Foi de date: C0805C333J3HACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C333J3HACTU
Număr parc C0805C333J3HACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.033UF 25V X8R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 882933 pcs Fișa cu date C0805C333J3HACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-5767-2
C0805C333J3HAC
C0805C333J3HAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 0.033µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 0.033µF Aplicații General Purpose