C0805C332M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C332M4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 3.3NF 16V X7R 20%
Foi de date: C0805C332M4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C332M4REC
Număr parc C0805C332M4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 3.3NF 16V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 400870 pcs Fișa cu date C0805C332M4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3300pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 3300pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C332M4HACAUTO
C0805C332M4HACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 3.3NF 16V ULTRA STA
In stoc: 4003653 pcs
Descarca: C0805C332M4HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C332M3REC7800
C0805C332M3REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 3.3NF 25V X7R 20%
In stoc: 2152699 pcs
Descarca: C0805C332M3REC7800.pdf
RFQ
C0805C332M4REC7800
C0805C332M4REC7800
Descriere: CAP CER 0805 3.3NF 16V X7R 20%
Descarca: C0805C332M4REC7800.pdf
Descarca: C0805C332M3REC7210.pdf
C0805C332M4RECAUTO
C0805C332M4RECAUTO
Descarca: C0805C332M4RECAUTO.pdf
C0805C332M3RECAUTO7210
C0805C332M3RECAUTO7210
Descarca: C0805C332M3RECAUTO7210.pdf
C0805C332M5GEC
C0805C332M5GEC
Descriere: CAP CER 0805 3.3NF 50V C0G 20%
Descarca: C0805C332M5GEC.pdf
C0805C332M4RECAUTO7210
C0805C332M4RECAUTO7210
Descarca: C0805C332M4RECAUTO7210.pdf
C0805C332M3RECAUTO
C0805C332M3RECAUTO
Descarca: C0805C332M3RECAUTO.pdf
C0805C332M5GEC7210
C0805C332M5GEC7210
Descarca: C0805C332M5GEC7210.pdf
C0805C332M4REC7210
C0805C332M4REC7210
Descarca: C0805C332M4REC7210.pdf
C0805C332M4HAC7800
C0805C332M4HAC7800
Descarca: C0805C332M4HAC7800.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW