C0805C332KAREC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C332KAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 3.3NF 250V X7R
Foi de date: C0805C332KAREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C332KAREC
Număr parc C0805C332KAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 3.3NF 250V X7R Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 465348 pcs Fișa cu date C0805C332KAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3300pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 3300pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C332KCRACTU
C0805C332KCRACTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 3300PF 500V X7R 0805
In stoc: 792679 pcs
Descarca: C0805C332KCRACTU.pdf
RFQ
C0805C332KARECAUTO7210
C0805C332KARECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 3.3NF 250V X7R
In stoc: 1914821 pcs
Descarca: C0805C332KARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C332KAGEC7800
C0805C332KAGEC7800
Descriere: CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G
Descarca: C0805C332KAGEC7800.pdf
C0805C332KAREC7800
C0805C332KAREC7800
Descarca: C0805C332KAREC7800.pdf
C0805C332KARACTU
C0805C332KARACTU
Descriere: CAP CER 3300PF 250V X7R 0805
Descarca: C0805C332KARACTU.pdf
C0805C332KARECAUTO
C0805C332KARECAUTO