C0805C332FMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C332FMGEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 3.3NF 63V C0G 1%
Foi de date: C0805C332FMGEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C332FMGEC
Număr parc C0805C332FMGEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 3.3NF 63V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 320438 pcs Fișa cu date C0805C332FMGEC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 3300pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 3300pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C332FMGECAUTO
C0805C332FMGECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 3.3NF 63V C0G 1%
In stoc: 1489696 pcs
Descarca: C0805C332FMGECAUTO.pdf
RFQ
C0805C332FMGEC7800
C0805C332FMGEC7800
Producători: KEMET
In stoc: 1453317 pcs
Descarca: C0805C332FMGEC7800.pdf
RFQ
C0805C332FMGEC7210
C0805C332FMGEC7210