C0805C330J5GACTU
KEMETKEMET
C0805C330J5GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C330J5GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805
Foi de date: C0805C330J5GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C330J5GACTU
Număr parc C0805C330J5GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9260583 pcs Fișa cu date C0805C330J5GACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 33pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-1115-2
C0805C330J5GAC
C0805C330J5GAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0805C330J5GACTU
Stil de plumb 0.035" (0.88mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
Descriere extinsă 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805