C0805C270MDGACTU
KEMETKEMET
C0805C270MDGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C270MDGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 27PF 1KV NP0 0805
Foi de date: 1.C0805C270MDGACTU.pdf2.C0805C270MDGACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C270MDGACTU
Număr parc C0805C270MDGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 27PF 1KV NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 983227 pcs Fișa cu date 1.C0805C270MDGACTU.pdf2.C0805C270MDGACTU.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805C270MDGAC
C0805C270MDGAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 27pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 27pF Aplicații General Purpose