C0805C224M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C224M3REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 220NF 25V X7R 20%
Foi de date: C0805C224M3REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C224M3REC
Număr parc C0805C224M3REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 220NF 25V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 429443 pcs Fișa cu date C0805C224M3REC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.22µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C224M3RALTU
C0805C224M3RALTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805
In stoc: 468195 pcs
Descarca: C0805C224M3RALTU.pdf
RFQ
C0805C224M3RECAUTO7210
C0805C224M3RECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 220NF 25V X7R 20%
In stoc: 2208307 pcs
Descarca: C0805C224M3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C224M3RECAUTO
C0805C224M3RECAUTO
Descarca: C0805C224M3RECAUTO.pdf
C0805C224M3VACTU
C0805C224M3VACTU
Descriere: CAP CER 0.22UF 25V Y5V 0805
Descarca: C0805C224M3VACTU.pdf
C0805C224M4RACTU
C0805C224M4RACTU
Descriere: CAP CER 0.22UF 16V X7R 0805
Descarca: C0805C224M4RACTU.pdf
C0805C224M3REC7800
C0805C224M3REC7800