C0805C222MAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C222MAGEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G
Foi de date: C0805C222MAGEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C222MAGEC
Număr parc C0805C222MAGEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 615200 pcs Fișa cu date C0805C222MAGEC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 2200pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C222M5RECAUTO
C0805C222M5RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 2.2NF 50V X7R 20%
In stoc: 1865509 pcs
Descarca: C0805C222M5RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C222M5RECAUTO7210
C0805C222M5RECAUTO7210
Producători: KEMET
In stoc: 1837771 pcs
Descarca: C0805C222M5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C222MAGEC7800
C0805C222MAGEC7800
Descriere: CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G
Descarca: C0805C222MAGEC7800.pdf
C0805C222MAGECAUTO7210
C0805C222MAGECAUTO7210