C0805C222KMREC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C222KMREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 10%
Foi de date: C0805C222KMREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C222KMREC
Număr parc C0805C222KMREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 418296 pcs Fișa cu date C0805C222KMREC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 2200pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 2200pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C222KMREC7210
C0805C222KMREC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 10%
In stoc: 2503576 pcs
Descarca: C0805C222KMREC7210.pdf
RFQ
C0805C222M1GEC
C0805C222M1GEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G
In stoc: 591294 pcs
Descarca: C0805C222M1GEC.pdf
RFQ
C0805C222KMGECAUTO
C0805C222KMGECAUTO
Descriere: CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 10%
Descarca: C0805C222KMGECAUTO.pdf
C0805C222KMRECAUTO
C0805C222KMRECAUTO
Descarca: C0805C222KMRECAUTO.pdf
C0805C222KMGEC
C0805C222KMGEC
Descarca: C0805C222KMGEC.pdf
C0805C222KMGEC7800
C0805C222KMGEC7800
Descarca: C0805C222KMGEC7800.pdf
C0805C222KMREC7800
C0805C222KMREC7800
Descarca: C0805C222KMREC7800.pdf
C0805C222KMRECAUTO7210
C0805C222KMRECAUTO7210