C0805C182F5GALTU
KEMETKEMET
C0805C182F5GALTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C182F5GALTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 50V NP0 0805
Foi de date: C0805C182F5GALTU.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C182F5GALTU
Număr parc C0805C182F5GALTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1800PF 50V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 170481 pcs Fișa cu date C0805C182F5GALTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie L
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805C182F5GAL
C0805C182F5GAL7800
C0805C182F5GAL7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1800pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 1800pF Aplicații General Purpose