C0805C153K2REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C153K2REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 15NF 200V X7R 10%
Foi de date: C0805C153K2REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805C153K2REC
Număr parc C0805C153K2REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 15NF 200V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 407443 pcs Fișa cu date C0805C153K2REC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.015µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C153K3GEC7210
C0805C153K3GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 15NF 25V C0G 10%
In stoc: 3639200 pcs
Descarca: C0805C153K3GEC7210.pdf
RFQ
C0805C153K2REC7800
C0805C153K2REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 15NF 200V X7R 10%
In stoc: 2320482 pcs
Descarca: C0805C153K2REC7800.pdf
RFQ
C0805C153K2RECAUTO7210
C0805C153K2RECAUTO7210