C0805C153JMREC7210
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C153JMREC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 15NF 63V X7R 5%
Foi de date: C0805C153JMREC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C153JMREC7210
Număr parc C0805C153JMREC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 15NF 63V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1901048 pcs Fișa cu date C0805C153JMREC7210.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.015µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C153K1GEC7210
C0805C153K1GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 15NF 100V C0G 10%
In stoc: 4362280 pcs
Descarca: C0805C153K1GEC7210.pdf
RFQ
C0805C153JMREC
C0805C153JMREC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 15NF 63V X7R 5%