C0805C153J5REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C153J5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 15NF 50V X7R 5%
Foi de date: C0805C153J5REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805C153J5REC
Număr parc C0805C153J5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 15NF 50V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 359897 pcs Fișa cu date C0805C153J5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.015µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C153J8HAC7800
C0805C153J8HAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 15NF 10V ULTRA STAB
In stoc: 2746742 pcs
Descarca: C0805C153J8HAC7800.pdf
RFQ
C0805C153J5GECAUTO7210
C0805C153J5GECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 15NF 50V C0G 5%
In stoc: 2427660 pcs
Descarca: C0805C153J5GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C153J5REC7210
C0805C153J5REC7210
Descriere: CAP CER 0805 15NF 50V X7R 5%
Descarca: C0805C153J5REC7210.pdf
C0805C153J5JACAUTO
C0805C153J5JACAUTO
Descriere: CAP CER 0.015UF 50V U2J 0805
Descarca: C0805C153J5JACAUTO.pdf
C0805C153J5RECAUTO
C0805C153J5RECAUTO
Descarca: C0805C153J5RECAUTO.pdf
C0805C153J5RECAUTO7210
C0805C153J5RECAUTO7210
Descarca: C0805C153J5RECAUTO7210.pdf
C0805C153J5RACTU
C0805C153J5RACTU
Descriere: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805
Descarca: C0805C153J5RACTU.pdf
C0805C153J5REC7800
C0805C153J5REC7800