C0805C153G5GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C153G5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 15NF 50V C0G 2%
Foi de date: C0805C153G5GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805C153G5GEC
Număr parc C0805C153G5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 15NF 50V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 343048 pcs Fișa cu date C0805C153G5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.015µF