C0805C152K5GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C152K5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1.5NF 50V C0G 10%
Foi de date: C0805C152K5GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805C152K5GEC
Număr parc C0805C152K5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1.5NF 50V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 652425 pcs Fișa cu date C0805C152K5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 1500pF