C0805C124K3RALTU
KEMETKEMET
C0805C124K3RALTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C124K3RALTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.12UF 25V X7R 0805
Foi de date: C0805C124K3RALTU.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C124K3RALTU
Număr parc C0805C124K3RALTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.12UF 25V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 745735 pcs Fișa cu date C0805C124K3RALTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 0.12µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie L Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805C124K3RAL
C0805C124K3RAL7800
C0805C124K3RAL7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0805C124K3RALTU
Stil de plumb 0.035" (0.88mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
Descriere extinsă 0.12µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 0.12UF 25V X7R 0805