C0805C106M9VACTU
KEMETKEMET
C0805C106M9VACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C106M9VACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 10UF 6.3V Y5V 0805
Foi de date: C0805C106M9VACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C106M9VACTU
Număr parc C0805C106M9VACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 10UF 6.3V Y5V 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 356160 pcs Fișa cu date C0805C106M9VACTU.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură Y5V (F)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805C106M9VAC
C0805C106M9VAC7800
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose