C0805C105Z3VACTU
KEMETKEMET
C0805C105Z3VACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C105Z3VACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 25V Y5V 0805
Foi de date: C0805C105Z3VACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C105Z3VACTU
Număr parc C0805C105Z3VACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 25V Y5V 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 364117 pcs Fișa cu date C0805C105Z3VACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură Y5V (F)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-1293-1
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose