C0805C105M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C105M3REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1UF 25V X7R 20%
Foi de date: C0805C105M3REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C105M3REC
Număr parc C0805C105M3REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1UF 25V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 412448 pcs Fișa cu date C0805C105M3REC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 1µF