C0805C104K1REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C104K1REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R
Foi de date: C0805C104K1REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C104K1REC
Număr parc C0805C104K1REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 412961 pcs Fișa cu date C0805C104K1REC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.1µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C104K1RAC7025
C0805C104K1RAC7025
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
In stoc: 1194266 pcs
Descarca: C0805C104K1RAC7025.pdf
RFQ
C0805C104K1REC7800
C0805C104K1REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R
In stoc: 2238379 pcs
Descarca: C0805C104K1REC7800.pdf
RFQ
C0805C104K1RECAUTO
C0805C104K1RECAUTO
Descarca: C0805C104K1RECAUTO.pdf
C0805C104K3RACAUTO
C0805C104K3RACAUTO
Descriere: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
Descarca: C0805C104K3RACAUTO.pdf
C0805C104K1REC7210
C0805C104K1REC7210