C0805C103MAREC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C103MAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 10NF 250V X7R 20%
Foi de date: C0805C103MAREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C103MAREC
Număr parc C0805C103MAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 10NF 250V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 427387 pcs Fișa cu date C0805C103MAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 10000pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C103MARACTU
C0805C103MARACTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 10000PF 250V X7R 0805
In stoc: 631500 pcs
Descarca: C0805C103MARACTU.pdf
RFQ
C0805C103MAREC7800
C0805C103MAREC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 10NF 250V X7R 20%
In stoc: 2410072 pcs
Descarca: C0805C103MAREC7800.pdf
RFQ
C0805C103M8JAC7800
C0805C103M8JAC7800
Descriere: CAP CER 10000PF 10V U2J 0805
Descarca: C0805C103M8JAC7800.pdf
C0805C103MMGEC
C0805C103MMGEC
Descriere: CAP CER 0805 10NF 63V C0G 20%
Descarca: C0805C103MMGEC.pdf
C0805C103MARECAUTO
C0805C103MARECAUTO
Descarca: C0805C103MARECAUTO.pdf
C0805C103MMGEC7210
C0805C103MMGEC7210
Descarca: C0805C103MMGEC7210.pdf
C0805C103M8HAC7800
C0805C103M8HAC7800
Descriere: CAP CER 0805 10NF 10V ULTRA STAB
Descarca: C0805C103M8HAC7800.pdf
C0805C103MARECAUTO7210
C0805C103MARECAUTO7210
Descarca: C0805C103MARECAUTO7210.pdf
C0805C103MAREC7210
C0805C103MAREC7210