C0805C103M5GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C103M5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 10NF 50V C0G 20%
Foi de date: C0805C103M5GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C103M5GEC
Număr parc C0805C103M5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 10NF 50V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 678488 pcs Fișa cu date C0805C103M5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 10000pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C103M4RACTU
C0805C103M4RACTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 10000PF 16V X7R 0805
In stoc: 4015388 pcs
Descarca: C0805C103M4RACTU.pdf
RFQ
C0805C103M4RECAUTO
C0805C103M4RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 10NF 16V X7R 20%
In stoc: 2281608 pcs
Descarca: C0805C103M4RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C103M5GEC7800
C0805C103M5GEC7800
Descriere: CAP CER 0805 10NF 50V C0G 20%