C0805C103M2REC7210
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C103M2REC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 10NF 200V X7R 20%
Foi de date: C0805C103M2REC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C103M2REC7210
Număr parc C0805C103M2REC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 10NF 200V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2672432 pcs Fișa cu date C0805C103M2REC7210.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 10000pF