C0805C102J5REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C102J5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1NF 50V X7R 5%
Foi de date: C0805C102J5REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C102J5REC
Număr parc C0805C102J5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1NF 50V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 354580 pcs Fișa cu date C0805C102J5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 1000pF