C0805C102F1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C102F1GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1NF 100V C0G 1%
Foi de date: C0805C102F1GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C102F1GEC
Număr parc C0805C102F1GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1NF 100V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 275532 pcs Fișa cu date C0805C102F1GEC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C102F1GEC7800
C0805C102F1GEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1NF 100V C0G 1%
In stoc: 1480096 pcs
Descarca: C0805C102F1GEC7800.pdf
RFQ
C0805C102F1GECAUTO
C0805C102F1GECAUTO
Producători: KEMET