C0805C101J1GACTU
KEMETKEMET
C0805C101J1GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C101J1GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
Foi de date: C0805C101J1GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C101J1GACTU
Număr parc C0805C101J1GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 723200 pcs Fișa cu date C0805C101J1GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-1123-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 100pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C101J1HAC7800
C0805C101J1HAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 100PF 100V ULTRA ST
In stoc: 5753894 pcs
Descarca: C0805C101J1HAC7800.pdf
RFQ
C0805C101J1GALTU
C0805C101J1GALTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
In stoc: 1335234 pcs
Descarca: C0805C101J1GALTU.pdf
RFQ
C0805C101J1GAC
C0805C101J1GAC
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP CER 100PF 100V NP0 0805