C0603S183K3RACTU
KEMETKEMET
C0603S183K3RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603S183K3RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.018UF 25V X7R 0603
Foi de date: C0603S183K3RACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603S183K3RACTU
Număr parc C0603S183K3RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.018UF 25V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1705371 pcs Fișa cu date C0603S183K3RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FE-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603S183K3RAC
C0603S183K3RAC7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Floating Electrode, Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 0.018µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 0.018µF Aplicații Boardflex Sensitive