C0603C682K4REC7411
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C682K4REC7411
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0603 6.8NF 16V X7R 10%
Foi de date: C0603C682K4REC7411.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C682K4REC7411
Număr parc C0603C682K4REC7411 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0603 6.8NF 16V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7773692 pcs Fișa cu date C0603C682K4REC7411.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0603C682K5JAC7867
C0603C682K5JAC7867
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 6800PF 50V U2J 0603
In stoc: 2220817 pcs
Descarca: C0603C682K5JAC7867.pdf
RFQ
C0603C682K4JAC7867
C0603C682K4JAC7867
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 6800PF 16V U2J 0603
In stoc: 1982970 pcs
Descarca: C0603C682K4JAC7867.pdf
RFQ
C0603C682K4REC
C0603C682K4REC
Descriere: CAP CER 0603 6.8NF 16V X7R 10%