C0603C682K3GEC7867
KEMETKEMET
C0603C682K3GEC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C682K3GEC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 0603
Foi de date: C0603C682K3GEC7867.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C682K3GEC7867
Număr parc C0603C682K3GEC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1303852 pcs Fișa cu date C0603C682K3GEC7867.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603C682K3GECTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 6800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 6800pF Aplicații ESD Protection