C0603C560G5GALTU
KEMETKEMET
C0603C560G5GALTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C560G5GALTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 56PF 50V NP0 0603
Foi de date: C0603C560G5GALTU.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C560G5GALTU
Număr parc C0603C560G5GALTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 56PF 50V NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 360124 pcs Fișa cu date C0603C560G5GALTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie L
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603C560G5GAL
C0603C560G5GAL7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 56pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 56pF Aplicații General Purpose