C0603C475M9PACTU
KEMETKEMET
C0603C475M9PACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C475M9PACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
Foi de date: C0603C475M9PACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C475M9PACTU
Număr parc C0603C475M9PACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 387187 pcs Fișa cu date C0603C475M9PACTU.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 399-7936-2
C0603C475M9PAC
C0603C475M9PAC7867
C0603C475M9PACTU-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose