C0603C472K4REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C472K4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0603 4.7NF 16V X7R 10%
Foi de date: C0603C472K4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C472K4REC
Număr parc C0603C472K4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0603 4.7NF 16V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 926130 pcs Fișa cu date C0603C472K4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) capacitanță 4700pF