C0603C472K2RECAUTO
KEMETKEMET
C0603C472K2RECAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C472K2RECAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 200V X7R 0603
Foi de date: C0603C472K2RECAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C472K2RECAUTO
Număr parc C0603C472K2RECAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 4700PF 200V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 373787 pcs Fișa cu date C0603C472K2RECAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 399-14763-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection