C0603C362F5JAC7867
KEMETKEMET
C0603C362F5JAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C362F5JAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 3600PF 50V U2J 0603
Foi de date: C0603C362F5JAC7867.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C362F5JAC7867
Număr parc C0603C362F5JAC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 3600PF 50V U2J 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 212621 pcs Fișa cu date C0603C362F5JAC7867.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură U2J
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603C362F5JACTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low Dissipation Factor, Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 3600pF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
capacitanță 3600pF Aplicații General Purpose