C0603C360G4HAC7867
KEMETKEMET
C0603C360G4HAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C360G4HAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0603 36PF 16V ULTRA STAB
Foi de date: C0603C360G4HAC7867.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C360G4HAC7867
Număr parc C0603C360G4HAC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0603 36PF 16V ULTRA STAB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7099064 pcs Fișa cu date C0603C360G4HAC7867.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603C360G4HACTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 36pF ±2% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) capacitanță 36pF