C0603C272F4JACAUTO
KEMETKEMET
C0603C272F4JACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C272F4JACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2700PF 16V U2J 0603
Foi de date: C0603C272F4JACAUTO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C272F4JACAUTO
Număr parc C0603C272F4JACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 2700PF 16V U2J 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 265093 pcs Fișa cu date C0603C272F4JACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură U2J
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low Dissipation Factor, Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 2700pF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) capacitanță 2700pF