C0603C241F8HACAUTO
KEMETKEMET
C0603C241F8HACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C241F8HACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0603 240PF 10V ULTRA STA
Foi de date: C0603C241F8HACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C241F8HACAUTO
Număr parc C0603C241F8HACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 0603 240PF 10V ULTRA STA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2818105 pcs Fișa cu date C0603C241F8HACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 240pF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 240pF Aplicații Automotive