C0603C223J5RALTU
KEMETKEMET
C0603C223J5RALTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C223J5RALTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Foi de date: C0603C223J5RALTU.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile C0603C223J5RALTU
Număr parc C0603C223J5RALTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 814514 pcs Fișa cu date C0603C223J5RALTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 0.022µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie L Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603C223J5RAL
C0603C223J5RAL7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0603C223J5RALTU
Stil de plumb 0.034" (0.87mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
Descriere extinsă 0.022µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603