C0603C221JDGACAUTO
KEMETKEMET
C0603C221JDGACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C221JDGACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 0603
Foi de date: C0603C221JDGACAUTO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C221JDGACAUTO
Număr parc C0603C221JDGACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1206523 pcs Fișa cu date C0603C221JDGACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 399-14840-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 220pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 220pF Aplicații Automotive