C0603C202F4JAC7867
KEMETKEMET
C0603C202F4JAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C202F4JAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2000PF 16V U2J 0603
Foi de date: C0603C202F4JAC7867.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C202F4JAC7867
Număr parc C0603C202F4JAC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 2000PF 16V U2J 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 263581 pcs Fișa cu date C0603C202F4JAC7867.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură U2J
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603C202F4JACTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low Dissipation Factor, Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 2000pF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
capacitanță 2000pF Aplicații General Purpose