C0603C153K8RACTU
KEMETKEMET
C0603C153K8RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C153K8RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 10V X7R 0603
Foi de date: C0603C153K8RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C153K8RACTU
Număr parc C0603C153K8RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.015UF 10V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2352947 pcs Fișa cu date C0603C153K8RACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 10V
Toleranţă 0.015µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0603 (1608 Metric) Alte nume C0603C153K8RAC
C0603C153K8RAC7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0603C153K8RACTU
Stil de plumb 0.034" (0.87mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
Descriere extinsă 0.015µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 0.015UF 10V X7R 0603