C0603C153J5RACTU
KEMETKEMET
C0603C153J5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C153J5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Foi de date: C0603C153J5RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C153J5RACTU
Număr parc C0603C153J5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149580 pcs Fișa cu date C0603C153J5RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 399-11140-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 0.015µF Aplicații General Purpose