C0603C123F3GAC7867
KEMETKEMET
C0603C123F3GAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C123F3GAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER SMD 0603 .012UF 1% COG 2
Foi de date: C0603C123F3GAC7867.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0603C123F3GAC7867
Număr parc C0603C123F3GAC7867 Producător KEMET
cantitate valabila 47806 pcs Fișa cu date C0603C123F3GAC7867.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 399-17579-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 0.012µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 0.012µF Aplicații General Purpose