C0603C112F5JAC7867
KEMETKEMET
C0603C112F5JAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C112F5JAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1100PF 50V U2J 0603
Foi de date: C0603C112F5JAC7867.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C112F5JAC7867
Număr parc C0603C112F5JAC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1100PF 50V U2J 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 261621 pcs Fișa cu date C0603C112F5JAC7867.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 1100pF Grosime (Max) U2J
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C0603C112F5JAC7867 Stil de plumb 0.034" (0.87mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low Dissipation Factor, Low ESL
Rata de eșec - Descriere extinsă 1100pF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere CAP CER 1100PF 50V U2J 0603