C0603C102K2RECAUTO
KEMETKEMET
C0603C102K2RECAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C102K2RECAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 200V X7R 0603
Foi de date: C0603C102K2RECAUTO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C102K2RECAUTO
Număr parc C0603C102K2RECAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 1000PF 200V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2492505 pcs Fișa cu date C0603C102K2RECAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 399-14103-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) capacitanță 1000pF