C052H331J2G5GA7301
KEMETKEMET
C052H331J2G5GA7301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C052H331J2G5GA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL
Foi de date: C052H331J2G5GA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C052H331J2G5GA7301
Număr parc C052H331J2G5GA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20711 pcs Fișa cu date C052H331J2G5GA7301.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serie H
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.245" (6.22mm)
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 330pF