C0402C823K8PAC7867
KEMETKEMET
C0402C823K8PAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C823K8PAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402
Foi de date: C0402C823K8PAC7867.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C823K8PAC7867
Număr parc C0402C823K8PAC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 239956 pcs Fișa cu date C0402C823K8PAC7867.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 399-15346-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 0.082µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
capacitanță 0.082µF Aplicații General Purpose