C0402C751F4JACAUTO
KEMETKEMET
C0402C751F4JACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C751F4JACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 750PF 16V U2J 0402
Foi de date: C0402C751F4JACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C751F4JACAUTO
Număr parc C0402C751F4JACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 750PF 16V U2J 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 453787 pcs Fișa cu date C0402C751F4JACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură U2J
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low Dissipation Factor, Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 750pF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric) capacitanță 750pF