C0402C683M8RACTU
KEMETKEMET
C0402C683M8RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C683M8RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.068UF 10V X7R 0402
Foi de date: C0402C683M8RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C683M8RACTU
Număr parc C0402C683M8RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.068UF 10V X7R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1345270 pcs Fișa cu date C0402C683M8RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume C0402C683M8RAC
C0402C683M8RAC7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 0.068µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
capacitanță 0.068µF Aplicații General Purpose